Ecomoda

15. února 2007 v 19:07 | izilucy |  Telenovely
Obsah
Pro ostatní byla Betty dlouhou dobu jen ošklivé káčátko. Nyní je však dospělá a prožívá pohádkový život, o kterém vždy snila: je bohatá, úspěšná v oblasti módy a vdaná za Armanda, s nímž má dcerku. Jejich podnik Ecomoda má ale finanční potíže a aby přežil i do budoucna, musí rozšířit svou činnost také za hranice Kolumbie.
Do společnosti jsou přizváni noví partneři, aby ji pomohli zachránit a vytvořit plány a strategie do budoucna. Jedním z nejvlivnějších je krásná Mexičanka Gabriela, žena, jejíž jméno je v módní branži pojmem. Navíc je přijat také Kenneth, americký specialista na módu. Ten rychle provede změny, které však nepadnou na úrodnou půdu a zaměstnanci se proti němu vzbouří. Nakonec se přidá i Natasha, která je výkonnou zástupkyní, a se svými mužskými kolegy vyvolá nepokoje!
Rodina pracovníků Ecomody si neuvědomuje rozsah změn, jejichž jsou svědky, ani jejich důsledky pro společnost. Jejich poklidný a zaběhnutý způsob života se rázem dramaticky změní a je čekají nové lásky, neštěstí i boje o moc. Jejich pouto ke společnosti Ecomoda je silné - bude ale dost silné na to, aby změny přežili, nebo bude na čase z firmy odejít?
A další:

Daniel Valencia - Luis Mesa
Mario Calderón - Ricardo Vélez
Julia Solano de Pinzón - Adriana Franco
Hermes Pinzón Galarza - Jorge Herrera
Inés de Gómez - Dora Cadavid
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama