Jak ulovit milionáře

13. února 2007 v 23:12 | izilucy |  Telenovely
Obsah
Osud svede Evu a Felipeho dohromady za velmi neobvyklých okolností: jako soutěžící v televizní hře. Oba se jí zúčastnili z podobných důvodů.
Eva je mladou ředitelkou soukromé cateringové firmy. Bohužel, ale narazila na špatného muže a snoubenec Eduardo, který se projevil jako lhář, podvodník a hráč, ji o firmu připravil a přivedl k bankrotu. Na druhou stranu Felipe pochází z milionářské rodiny a jako správný playboy tak dobře investoval, že rozházel své dědictví a skončil s obrovskými dluhy.
Připravovaná televizní hra Jak ulovit milionáře oběma nabízí možnost vyřešit své finanční problémy. Hra spočívá v tom, že mladý svobodný milionář si musí mezi pěti finalistkami vybrat svou nastávající. Nejlepší na tom je, že po svatbě nevěsta získá hlavní cenu - sto tisíc dolarů jako věno.
Do premiéry zbývá už jen pár dní a producenti jsou zoufalí, protože nemohou najít bohatého kandidáta, který by se chtěl takto oženit. V tom Felipeho nejlepší přítel a obchodní partner Gustavo dostane nápad a přesvědčí Felipeho , aby se show i přes své finanční obtíže zúčastnil. Vzhledem k dobrému jménu Felipeho rodiny nikoho nenapadne, aby prověřil skutečný stav majetku. Až bude mít Felipe výhru v kapse může znovu investovat a rychle se postavit zpět na nohy. Také poradí Felipemu, aby si ze soutěžících vybral tu "nejjednodušší" a nejposlušnější dívku, která mu lehce svěří vyhrané peníze.
Evě se ovšem nechce zúčastnit se pro ni tak ponižující soutěže, ale hrozící krach rodinné firmy ji nakonec přinutí změnit názor. Na radu své nejlepší přítelkyně Eva kompletně změní svou image a zahraje si stydlivou milou a poddajnou dívku, která se tolik liší od ostatních soutěžících dychtících po bohatství.
A tím začíná složitý příběh plný lásky a sporů. Felipe si v soutěži zvolí Evu a svatba se koná před zraky celého národa. Co ale ani jeden z nich netušil je, že pravidla soutěže vyžadují, aby manželský pár spolu žil alespoň jeden rok než jim je vyplacena hlavní cena. Během toho kritického roku se ale mezi nimi vytvoří hluboké city . Nakonec překonají všechny překážky nastražené rozmazlenou Felipeho snoubenkou Valentinou, která se spojí s Eduardem, aby zničila štěstí Evy a Felipeho.
Nakonec vše dobře dopadne a Eva a Felipe zjistí, že ačkoli je dohromady svedla touha po penězích, byla to láska, která je udrží spolu navždy.....
Hrají
Felipe Castillo - Diego Bertie (Filip Jančík)
Eva Alonso - Fabiola Colmenares (Irena Hrubá)
Valentina Zuloaga - Evelyn Santos
Paco Alonso - Alberto Isola
Gina Alonso - Els Vandell
Eduardo Zamora - Paul Vega
Asuncion - Yahaira Orta
Carolina- Denisse Dibos
Pedrito - Jesus Delaveaux
Silvia - Erika Villalobos
Miguel - Gonzalo Reboredo
Wilmer - Fernando de Soria
Mimi - Cecica Bernasconi
Alicia - Fiorella Cayo
Gustavo - Carlos Carlin
Guillermo - Rodrigo Sanchez Patino
Lorena - Ines Cerdena
Gisella - Miriam de Lourdes
Roberto - Matias Brito
Menchu - Mercy Bustos
Chenchu - Cecilia Monserrate
Jak ulovit milionáře.
Jak ulovit milionáře.
Jak ulovit milionáře.
Jak ulovit milionáře.
Jak ulovit milionáře.
Jak ulovit milionáře.
Jak ulovit milionáře.
Jak ulovit milionáře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama