Láska k zbláznění

16. února 2007 v 21:58 | izilucy |  Telenovely
Láska k zbláznění
Obsah
Fernanda je už celých dvacet let provdaná za bezohledného a necitlivého muže. Naučila se přijmout svůj osud, ale kdysi dávno, ve svých osmnácti letech, měla poněkud jiné plány - strávit zbytek života se svou pravou láskou, Pablem Martinezem. Když byl vąak tenkrát brutálně zavražděn její bratr, Pablo byl za tento zločin neprávem odsouzen. Fernandina intrikánská rodina ji přesvědčila, že je Pablo mrtvý, a donutila ji vzít si bohatého Arnalda. Celá dvě desetiletí snila Fernanda o tom, jaký život mohl být, zatímco si nevinný Pablo odpykával svůj krutý trest ve vězení.
Nyní se Pablo, kterého konečně propustili na svobodu, znovu objevuje ve Fernandině životě a oba zjiąťují, že jejich v mládí zrozená láska přestála i tak dlouhé odloučení. On se hodlá pomstít a dokázat svou nevinu, ona je na osudové křižovatce - je vdaná za muže, kterého nesnáąí, zatímco její láska se vrátila a stojí před ní s otevřenou náručí. Oba se stali oběťmi lží a musí nyní bojovat za své ątěstí. Fernanda navíc skrývala jedno vlastní tajemství: její dcera Ana Maria není dítětem Arnalda, ale Pabla.
Konflikty, intriky, podvody... to vąe se spojilo proti dvěma lidem, jejichž jediným přáním je naplno prožít lásku, která jim byla kdysi krutě odepřena.
Arnoldo je necitlivý a někdy i nevěrný manžel, který Fernandu za celá ta léta co jsou spolu neučinil šťastnou. Srdce Fernandy však patří Pablovi, její první lásce.
Ačkoli má pletky s Arnoldem, Raquel se také zamiluje do Pabla a stane se Fernandinou zarytou sokyní.
Rozhodnuta získat Pabla, udělá Scarlet cokoli, jen aby ho udržela daleko od Fernandy.
Fernandina sestra Mara se pro Eduardovu lásku utká se svou vlastní dcerou.
Memo byl šťastný se svou přítelkyní Rosaurou až do té chvíle, než dcera Fernandy, Ana Maria mu zkřížila cestu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama