Milovat Glorii

13. února 2007 v 23:04 | izilucy |  Telenovely
Obsah
Příběh začíná u soudu, který má rozvést manželství dvou hlavních postav této telenovely - Estebana a Glorie. Když se začne jejich případ projednávat a oni předkládají důvody, pro které nemohou v manželství pokračovat, začnou od počátku opět prožívat svůj milostný vztah. Děj se tak začíná postupně rozvíjet.
Gloria vystudovala práva, ale neměla příležitost dělat kariéru, kterou si vybrala. Místo toho si na živobytí vydělávala jako hosteska nabízející sýry či párky v supermarketech. Naopak Esteban je dobře známý milionář a člen smetánky. Je dědicem největší telekomunikační firmy v zemi a je proto veřejně známou osobou, která plní stránky novin a u mnohých vyvolává závist. Oba jsou ale velmi osamělí lidé. Poprvé se setkají, když se Gloria Estebanovi pokouší prodat vysavač - a právě tehdy začíná jejich velká láska.
Touto romantickou komedií nás provázejí hlavní protagonisté i jako vypravěči. Sledujte fantastický příběh jejich lásky a zjistíte, zda nakonec ve svých srdcích najdou dost odvahy, aby zůstali spolu.
Esteban Marin (Juan Pablo Raba)
Gloria Valbuena (Carolina Acevedo)
26 let, pohledná a inteligentní žena, které ale chybí sebedůvěra. Je z venkova a i když žije ve městě již osm let, nikdy nezapomněla na svůj původ. Je milá, loajální a zodpovědná; nikdy se nenechala odradit od snahy o dosažení svých cílu a její vysoce etický přístup jí pomáhá nedělat opravdové chyby. Nedostatek kontaktu se světem z ní ale dělá snadnou oběť pro lháře a manipulátory. Je trošku nemotorná, což z ní spolu s její nejistotou občas dělá snadný terč posměchu. Je to promovaná právnička se specializací na komerční právo a na svá studia si vydělávala jako chodící sýr Gruyére v jednom z městských supermarketů a také prodejem průmyslových vysavačů. Ve svém oboru ale nemůže najít práci, protože nemá nezbytné kontakty na správných místech. Pravidelně posílá peníze svým rodičům a také se hodně věnuje svému mladšímu bratrovi, kterému chce pomoci zařídit dobrou budoucnost. Gloria byla v dospívajících letech tlustá a právě z toho pramení její chybějící sebedůvěra. Není zvyklá na to, že by si jí muži všímali a už vůbec neví, jak se vyrovnat s nevhodným poznámkami, které slýchává až příliš často. Ženy ji nenávidí, protože jí závidí její talent a krásu, zatímco muži se ji obvykle snaží bez velkých okolků dostat do postele.
Silvio Marin (Cristobal Errazuriz)
42 let; po smrti svého otce se stal Estebanovým ochráncem až do té míry, že jej udělal partnerem ve firmě. Neprokázal mu jen tenhle dobrý skutek, ale šel také do postele s manželkou svého mladšího bratra. Toto tajemství však ví jen ona a Silvio. Je prototypem psychicky pevného muže, který je oddaný své modelové rodině a který je, jakožto prezident společnosti, odpovědný za všechna velká rozhodnutí. Je přísný, vážný, zodpovědný, velmi pracovitý, inteligentní, ambiciózní a bez skrupulí. Domnívá se, že jediným talentem jeho bratra je jeho image playboye. Váží si Gloriiny práce, ale jakmile vidí, že by mohla ovlivnit jeho zájmy, jeho nadšení rychle opadá. Je to muž oddaný golfu, svému klubu a rodinným setkáním.

34 let, milionář, spolu se svým bratrem Silviem dědic impéria firmy Celucom. Esteban je šarmantní muž, který žil s hlavou v oblacích, dokud z něj jeho žena neudělala paroháče. Neví sice, s kým mu byla nevěrná, ale snaží se na to přijít. Tato špatná zkušenost z něj udělala někoho, kdo nevěří na lásku, což vlastně není nic jiného, než hluboko skrytý strach z dalšího zklamání. Z tohoto si vyvodil ideální výmluvu: "Když přijde na lásku, proč se do toho vůbec pouštět - stejně bych jen trpěl." Je partnerem ve společnosti Celucom a je součástí její image; jeho bratr je jejím prezidentem. Když se setká s Glorií, svět se mu převrátí vzhůru nohama, ale zároveň začne po dlouhé době zase dávat smysl. Tak, jak by to po svých zkušenostech už nečekal. Má smysl pro humor, který ale může těm, co ho dobře neznají, připadat trochu cynický. Má rovněž dobrý vkus, úroveň a kultivované vystupování, i když hlavně s Glorií se tu a tam doslova utrhne ze řetězu. Hluboko uvnitř je to romantik.
Sol Amaya (Silvia de Dios)
30 let; krásná, bezskrupulózní a po stále vyšším postavení bažící marketingová ředitelka Celucomu. Její velkou ambicí je stát se druhou (a samozřejmě poslední) Estebanovou ženou. Cítí, že právě on je muž, kterého si kvůli jeho společenskému původu, moci a penězům zaslouží. Je doslova posedlá, vypočítavá a šla by i přes mrtvoly, pokud by tak získala, co chce. Sol se stane Gloriiným nepřítelem, když zjistí, že se Esteban do Glorie zamiloval
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama