Provinění láskou

16. února 2007 v 22:00 | izilucy |  Telenovely
Proviněni láskou
Obsah
Laura Cazenave de Salazar je skvělá právnička a k tomu navíc ještě dědička. Agustín Rivero je renomovaný psychiatr a když se s Laurou setká, oba si uvědomí, že se navzájem velmi přitahují. V cestě propuknutí jejich vášně ale stojí Lauřino šťastné manželství.
Společně objeví nebezpečí, jenž přichází ze strany jedné organizace. Ta má v plánu převzít Lauřinu rodinnou firmu Laboratorio Cazenave, kterou po smrti jejích rodičů řídí její manžel Fernando Salazar. Tragický zvrat nastává v momentě, když je Fernando zabit a Laura objeví jeho tělo jen pár minut poté, co viděla Agustina vycházet z domu. Laura je v šoku. Sedne do auta, ale má nehodu a utrpí vážnou ztrátu paměti. Lidé se jí pak snaží namluvit, že její manžel zpronevěřil firemní peníze a utekl neznámo kam. Laura si na jeho smrt vůbec nevzpomíná. Mezi Agustinem a Laurou vznikne silné pouto a rozhodnou se vzít se. S Agustinovou pomocí se Lauře postupně vrátí paměť a začnou ji strašit vzpomínky na mrtvého manžela.
Bude mít Laura za muže vraha? Sledujte s námi, jak bude jejich příběh pokračovat.
Hlavní postavy
Agustín Rivero (Juan Darthes)
Psychiatr. Kromě své kanceláře a práce na klinice přítele Marcose Solera pracuje pro kancelář soudního lékaře.
Laura Cazenave de Salazar (Gianella Neyra)
Je dědičkou otcovy společnosti Cazenave Medical laboratories, kterou až do své smrti povede její muž. Je právnička a má vlastní kancelář.
Román Machado (Rafael Ferro)
Padouch. Je atraktivní, ale zároveň hrozivý a jeho ambice neznají meze. Pokusí se svést a opanovat Lauru. Pokud mu někdo oponuje, je schopen chladnokrevné vraždy. Je milencem Virginie.
Virginia Marvin (Gloria Carra)
Je ženskou verzí Romana Machady. Krásná, ale smrtící. Svých půvabů využívá k dosažení vlastních cílů, které jsou stejné jako Romanovy, často ale ještě víc ambiciózní. Je jeho milenkou, ale svedla také Lauřina manžela, Fernanda Salazara, aby ho mohla ovládnout. Jeho to k ní bude vždy silně přitahovat, ale vždy ji odmítne, což Virginii hrozně rozzlobí. Bude ho nenávidět se stejnou vášní. Je také schopná chladnokrevného vraždění, vždy ale vypadá nevinně.
Fernando Salazar (Mauricio Dayub)
Typický podnikatel. Vždy bezchybně oblečen, krásný a okouzlující. Má ohromné vyjednávací schopnosti. Co se týče citů, je velmi studený. Oženil se s překrásnou Laurou Cazenaveovou nejenom kvůli její kráse, ale i kvůli penězům. Díky manželství se z něj stala hlava laboratoře. Skončí jako oběť vražedného dua Romano - Virginie.
Marcos Soler (Raúl Taibo)
Je lékař a majitel známé Solerovy kliniky. Vypadá elegantně, uhlazeně a vážně, je velmi vyrovnaný jako nějaká lékařská eminence. Je již dvacet let šťastně ženatý s Julií. Svou vyrovnanost ztratí, když potká velmi mladou a smyslnou sestru Veroniku, ke které zahoří zvrácenou vášní. Tento jeho mimomanželský vztah málem zničí jeho manželství i prestiž kliniky, protože jeho čin ji dá do služeb temným a mocným skupinám.
Julia Rodríguez de Soler (Silvia Kutika)
Je vdaná za Marcose a je také lékařka specializující se na pediatrii. Pracuje v Solerově klinice spolu s manželem. Řídí Porodnické oddělení. Mateřský sektor kliniky patří díky jejímu úsilí k nejlepším ve městě. Hluboce miluje manžela, jediného muže v jejím životě. Je střídmá a oplývá klasickou krásou. Není smyslná, vypadá spíš studeně, ale ke svým malým pacientům dokáže být neskutečně něžná. Ironií osudu sama děti nikdy mít nemohla a jejím posláním je tedy chránit životy dětí jiných lidí, o které se stará, jako kdyby byly její vlastní. Když přijde na manželův románek se žhavou Veronicou, její život dramaticky změní směr.
Verónica Gleizer (Sabrina Garciarena)
Je krásná a sexy. Vždycky se obléká tak, aby zdůraznila svou atraktivní postavu, dělá to ale tak "nevinně". Do nemocnice byla vlastně poslána proto, aby svedla Marcose, a klinika se tak dostala do područí temným silám.
Gastón Rivero (Pepe Monje)
Atraktivní, ale neupravený chlapec, nikdy není oholený, chodí špinavý s rozcuchanými vlasy, nosí roztrhané a obnošené džíny a koženou bundu. Nemá práci, čas utlouká spaním a hraním kulečníku. Zdržuje se s podivnou partou, často se opíjí. Jeho život nemá cíl, jen se užírá nenávistí k vlastnímu bratrovi, který je úspěšný. I když se několikrát pokoušel o rozchod, tak stále žije s Gabrielou, která je jeho jediným spojením s realitou.
Gabriela Sánchez (Leonora Balcarce)
Je skoro ještě dítě a žije stejný povrchní život jako Gaston. Její přirozená krása je poznamenaná různými výstřelky a nocemi beze spánku. Život si neužívá, je obětí osudu. Útlá, bledá, světlovlasá s černými kruhy pod očima, ale stejně krásná. Čeká Gastonovo dítě, seznámíme se s ní v šestém měsíci těhotenství.
Lorena Villalba (María Carambula)
Policistka, dcera policisty a vnučka policisty. Je jediná dcera a nikdo ji nezastavil před tím, aby následovala rodinné tradice. Její otec zemřel při střelbě, když prošetřoval podivnou skupinku kriminálníků. Život ji dovede před vrahy otce. Je příbuzná Agustína Rivery a tajně ho miluje - nikdy to ale nepřipustí. Kvůli intimním momentům s Agustínem si projde velkým konfliktem sama se sebou, který bude mít překvapující následky.
A další:
Graciela Pal jako Consuelo
Lucrecia Capello jako Roberta
Betina O´Connell jako Jimena
Magela Zanotta jako Diana
Mariano Bertolini jako Pablo
Catalina Artusi jako Soledad
Ramiro Blas jako Victor Musad
Marcelo Melingo jako Ludueña
Julieta Novarro jako Clara Salcedo
Loren Acuña jako Sarita
Pompeyo Audivert jako Adrián Salazar
Juan Carlos Puppo jako Arnoldo
Adrián Navarro jako Franco
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama