Vůně ženy

16. února 2007 v 22:01 | izilucy |  Telenovely
Vůně ženy
Obsah
Když se úspěšný inženýr Leonardo Lombardi vrací domů ze služební cesty, nalezne svou milovanou ženu Raizu v posteli se svým nejlepším přítelem. Tato zdrcující zrada drasticky promění jeho milou povahu v zahořklého a nepřátelského muže. Pro Leonarda je potom těžké zase někomu věřit, a to hlavně ženám.
Dětská lékařka Miranda Valladares také prožívá zlé časy a nezbývá jí nic jiného, než zanechat studia medicíny, aby mohla v nouzi pomoci zabezpečit svou rodinu. Ta žije na hranici chudoby a navíc ji čeká vystěhování z bytu. Leonardo vlastní dům, kde Valladarovi bydlí, a ví o Mirandině těžkém údělu. Nabídne jí proto práci chůvy pro své děti a svého dědečka a součástí dohody je, že bude bydlet v jeho rezidenci. Nadšená Miranda nabídku přijme.
Budoucnost ale není tak růžová, jak Miranda očekávala, a život v rezidenci Lombardiů zdaleka není lehký. Musí se vyrovnávat s Leonardovou zahořklostí i krutým nepřátelstvím jeho švagrové. Raiza se navíc pokouší vrátit do domu a snaží se Leonarda zmanipulovat a získat zpět jeho lásku. Vylévá si zlost na Mirandě, kterou považuje za nebezpečného rivala.
Jen náklonnost Leonardova dědečka Raimunda a jeho dvou dětí Carlita a Kariny dává Mirandě sílu zůstat v domě. Leonardo v sobě nakonec začne objevovat něhu, kterou tak dlouho skrýval, a vzplane v něm hluboká láska k Mirandě. Ta by snad mohla mohla být ženou, se kterou bude znovu šťastný. Její pocity jsou stejné, ale netroufá si je přiznat. Stane se však ještě mnohé, než Miranda a Leonardo budou moci být spolu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama